DUK

Kokia galėtų būti medinio namelio paskirtis?

Siūlome įvairių dydžių sodo namelius ir vasarnamius. Medinis namelis gali būti puiki vieta sodo įrankiams ir įrangai laikyti. Didesni mediniai nameliai gali būti naudojami kaip vaikų žaidimų kambarys, svečių kambarys, namų biuras ir kt.

Kokio skirtingo storio namelius gaminate?

UAB EUROVUDAS gaminamų namelių sienojinių lentų storiai gali būti: 44 mm arba 68 mm bei dvigubų sienų konstrukcija (pvz. 44-50-44). Jeigu planuojate nemažai laiko praleisti namelio viduje, rekomenduotume namelį apšiltinti iš vidaus arba iš išorės.

Ar galiu sukurti savo namelį/išplanavimą? Ar galiu pakeisti esamą modelį?

Žinoma! Jei negalite rasti reikiamo dydžio ar stiliaus medinio namelio mūsų asortimente, mes galime pagaminti Jūsų norus ir poreikius atitinkantį unikalų gaminį. Jeigu jau turite idėją, atsiųskite mums savo norimą namelio išplanavimą. Visi standartiniai modeliai gali būti modifikuoti – galima keisti sienų storį, langų ir durų vietą, kiekį ir t.t.

Kokia yra Jūsų parduodamų produktų kokybė?

Mes siekiame maksimaliai kokybiško produkto už geriausią kainą – beveik visi mūsų klientai teigia, kad kainos ir kokybės santykis yra puikus.

Kokia mediena naudojama namelių gamyboje?

Mes naudojame pušies arba eglės medieną iš Šiaurės ir Centrinės Europos miškų, laikantis lėto medžių augimo principų. Renkamės tik aukščiausios kokybės medieną. Prieš gamybą mediena išdžiovinama iki 14 % -16 % drėgnumo.

Medinių namelių gamyboje naudojame tik medžio masyvą, klijuota mediena, OSB plokštės nėra naudojamos. Langai ir durys gaminami iš dygiuotos medienos, kad užtikrintumėme maksimalų tvirtumą bei išvengtumėme medienos kreipimosi. Grindų ir stogo lentos gali būti dygiuotos, 18- 20 mm storio.

Ar normalu, kad sienojinės lentos nėra visiškai tiesios?

Mediena yra natūralus produktas, kuriam įtakos gali turėti daugybė aplinkos faktorių: temperatūra, drėgmė, garų kiekis ore ir kt. Tai gali sukelti medienos plėtimąsi žiemos mėnesiais arba traukimąsi sausuoju metų laiku. Galimi ir maži įtrūkimai medienoje, tačiau tai jokios įtakos namelio stiprumui, stabilumui bei funkcionalumui neturi.

Rekomenduojame namelį surinkti per 48 valandas nuo pristatymo. Nesant galimybei, namelį laikykite apsaugotą nuo tiesioginių saulės spindulių bei lietaus.

Kodėl verta rinktis mus?

Lengvai
surenkama

5 metų
garantija

Ekologiškas
produktas

Nemokamas
pristatymas

Patikimas
eksportuotojas

Pagaminta
Europoje