DUK

Norimą sodo namelį vasarnamį ar garažą tikrai galite įsigyti internetu. Greitai ir patogiai, vos keliais mygtukų paspaudimais galėsite džiaugtis nauju statiniu savo sklype.


O čia dalinamės atsakymais į dažniausiai mūsų klientams kylančius atsakymus. Tačiau jei turite daugiau klausimų ar čia nepavyko rasti atsakymo, lauksime jūsų skambučio ar el. laiško. 


Kokia galėtų būti medinio namelio paskirtis?

Siūlome įvairių dydžių sodo namelius ir vasarnamius. Medinis namelis gali būti puiki vieta sodo įrankiams ir įrangai laikyti. Didesni mediniai nameliai gali būti naudojami kaip vaikų žaidimų kambarys, svečių kambarys, namų biuras ir kt.

Kokio skirtingo storio namelius gaminate?

UAB EUROVUDAS gaminamų namelių sienojinių lentų storiai gali būti: 44 mm arba 68 mm bei dvigubų sienų konstrukcija (pvz. 44-50-44). Jeigu planuojate nemažai laiko praleisti namelio viduje, rekomenduotume namelį apšiltinti iš vidaus arba iš išorės.

Ar galiu sukurti savo namelį/išplanavimą? Ar galiu pakeisti esamą modelį?

Žinoma! Jei negalite rasti reikiamo dydžio ar stiliaus medinio namelio mūsų asortimente, mes galime pagaminti Jūsų norus ir poreikius atitinkantį unikalų gaminį. Jeigu jau turite idėją, atsiųskite mums savo norimą namelio išplanavimą. Visi standartiniai modeliai gali būti modifikuoti – galima keisti sienų storį, langų ir durų vietą, kiekį ir t.t.

Kokia yra Jūsų parduodamų produktų kokybė?

Mes siekiame maksimaliai kokybiško produkto už geriausią kainą – beveik visi mūsų klientai teigia, kad kainos ir kokybės santykis yra puikus.

Kokia mediena naudojama namelių gamyboje?

Mes naudojame pušies arba eglės medieną iš Šiaurės ir Centrinės Europos miškų, laikantis lėto medžių augimo principų. Renkamės tik aukščiausios kokybės medieną. Prieš gamybą mediena išdžiovinama iki 14 % -16 % drėgnumo.

Medinių namelių gamyboje naudojame tik medžio masyvą, klijuota mediena, OSB plokštės nėra naudojamos. Langai ir durys gaminami iš dygiuotos medienos, kad užtikrintumėme maksimalų tvirtumą bei išvengtumėme medienos kreipimosi. Grindų ir stogo lentos gali būti dygiuotos, 18- 20 mm storio.

Ar normalu, kad sienojinės lentos nėra visiškai tiesios?

Mediena yra natūralus produktas, kuriam įtakos gali turėti daugybė aplinkos faktorių: temperatūra, drėgmė, garų kiekis ore ir kt. Tai gali sukelti medienos plėtimąsi žiemos mėnesiais arba traukimąsi sausuoju metų laiku. Galimi ir maži įtrūkimai medienoje, tačiau tai jokios įtakos namelio stiprumui, stabilumui bei funkcionalumui neturi.

Rekomenduojame namelį surinkti per 48 valandas nuo pristatymo. Nesant galimybei, namelį laikykite apsaugotą nuo tiesioginių saulės spindulių bei lietaus.


Turiu gana aiškią idėją, kokio produkto reikėtų. Kaip man atlikti tikslinę produkto paiešką?

Filtravimo funkcija pagelbės, skirstant namelius pagal sienų storį, plotą, kainą.

Kaip žinoti, ar man patinkantį namelį turite sandėlyje?

Nameliai, esantys sandėlyje, yra pažymėti ikona GREITAS PRISTATYMAS. Jeigu turėsite klausimų, prašome susisiekti su mumis.

Kaip užsisakyti patinkantį namelį?

Išsirinkite patinkantį medinį namelį ir paspauskite mygtuką "Į Krepšelį". Visi pasirinkti produktai bus perkelti į Jūsų pirkinių krepšelį. Norint išimti prekes iš krepšelio, spauskite mygtuką "Pašalinti". Kai reikiamos prekės yra įkeltos į krepšelį, įveskite užsakymo detales: apsipirkimas galimas svečio statusu arba registruotam vartotojui. Susikurdami paskyrą, galėsite apsipirkti greičiau, žinoti užsakymų statusą ir sekti visų savo užsakymų istoriją. Suveskite asmeninę informaciją bei Jūsų adresą. Pažymėkite, jeigu Jūsų adresas yra toks pats kaip ir pristatymo adresas. Pristatymo skiltyje patvirtinkite pristatymo adresą. Nameliai su iškrovimu nemokamai pristatomi 60 km nuo Molėtų. Apmokėjimas už Jūsų užsakymą galimas bankiniu pavedimu per saugią mokėjimo sistemą. Peržiūrėkite dar kartą suvestą informaciją ir paspauskite mygtuką "Patvirtinti užsakymą".

Jeigu norėtumėte modifikuoti, pritaikyti savo poreikiams vieną iš standartinių namelių arba turite savo projektą, atsiųskite mums savo pageidavimus. Mūsų komanda peržiūrės ir susisieks su Jumis dėl tolimesnio projekto derinimo. Prieš gaminant modifikuotą arba nestandartinį namelį, reikalingas 50 % avansas. Likusi dalis turi būti apmokėta prieš atkraunant prekes.


Kokios yra pristatymo sąlygos ir terminai?

Kai Jūsų namelis bus pagamintas ir paruoštas pristatymui, mes susisieksime su Jumis ir susiderinsime patogų pristatymo laiką. Nameliai su iškrovimu nemokamai pristatomi 60 km nuo Vilniaus. Jeigu pristatymo adresas į tą zoną nepatenka, susisiekite su mumis - pasiūlysime Jums priimtiniausią ir ekonomiškiausią pristatymo formą.


Kaip užtikrinate kokybę?

Ypatingą dėmesį skiriame kokybės kontrolei kiekviename etape - pradedant žaliavos tiekimu, gamybos procesu ir baigiant namelio pristatymu. Kiekviena lenta yra unikali, žymėta, turi identifikacinį lipduką. Šis privalumas palengvina surinkimą. Gamyboje taikoma dviguba skaitmeninė kontrolė. Tokiu būdu kiekviena detalė prieš supakuojant namelį yra skanuojama 2 kartus. Tai mums padeda iki minimumo sumažinti defektų ir klaidų tikimybę. 


Ar turite kokių nors sertifikatų, rodančių jūsų patikimumą?

UAB Eurovudas buvo suteiktas AEO sertifikatas, žymintis, kad mūsų įmonė yra patikimas verslo partneris. Taip pat esame sertifikuoti pasaulyje žinomu FSC (The Rainforest Alliance) pažymėjimu, kuris parodo, kad mūsų mediena atkeliauja iš atsakingai tvarkomų miškų.Naujienlaiškis

Užsiregistruok ir kas mėnesį gauk nuolaidų, vertingos informacijos bei dovanų.

Kodėl verta rinktis mus?

Lengvai
surenkama

5 metų
garantija

Ekologiškas
produktas

Nemokamas
pristatymas

Patikimas
eksportuotojas

Pagaminta
Europoje