Apie mus

UAB EUROVUDAS – įmonė, turinti 15 metų patirtį sodo namelių, medinių vasarnamių ir poilsio namų gamyboje bei pardavime. Esame visada pasiruošę Jums padėti kiekviename žingsnyje – nuo sprendimo priėmimo dėl namelio ploto, tipo iki namelio pristatymo ir montavimo. Mūsų tikslas – išpildyti Jūsų lūkesčius!

Ypatingą dėmesį skiriame kokybės kontrolei kiekviename etape – pradedant žaliavos tiekimu, gamybos procesu ir baigiant namelio pristatymu. Kiekviena lenta yra unikali, žymėta, turi identifikacinį lipduką. Šis privalumas palengvina ir paspartina surinkimą. Gamyboje taikoma dviguba skaitmeninė kiekio kontrolė. Tokiu būdu, kiekviena detalė, prieš supakuojant namelį, yra skanuojama 2 kartus. Tai mums padeda iki minimumo sumažinti trūkumų ir klaidų tikimybę.UAB EUROVUDAS – vienas didžiausių medinių namelių ir vasarnamių  gamintojų Lietuvoje. Didžiąją dalį savo gaminamos produkcijos eksportuojame į Didžiąją Britaniją, Prancūziją, Italiją, Vokietiją, Airiją, Š. Ameriką, Japoniją, Afrikos šalis, Aziją ir kt. Galime pasidžiaugti – daugiau nei 20 000 patenkintų klientų visame pasaulyje!

2010-aisiais metais UAB EUROVUDAS buvo suteiktas AEO sertifikatas, žymintis, kad mūsų įmonė yra patikimas verslo partneris.


Taip pat norime pasidžiaugti, jog esame sertifikuoti kaip "Stipriausi Lietuvoje"! „Stipriausi Lietuvoje“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės kredito istoriją. Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima ir labai tikėtina, kad ateityje įvykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą. Daugiau informacijos apie šį sertifikatą rasite: https://lt.creditinfo.com/stipriausi-lietuvoje-2019/apie-stipriausi-lietuvoje-2019/


Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų standartinių gaminių asortimentą bei galėdami patenkinti skirtingų klientų poreikius, skonį bei biudžetą. Kviečiame rinktis nuo mažiausių namelių įrankiams, pašiūrių iki šeimyninių vasarnamių. Namelio surinkimas yra nesudėtingas, greitas, ypatingų įgūdžių ir specialių įrankių nereikalaujantis procesas, suprantamas ir prieinamas kiekvienam. Liksite maloniai nustebinti greitu ir puikiu rezultatu.

Medinis namelis gali tapti puikia papildoma erdve Jūsų ar Jūsų šeimos mėgstamai veiklai ir poilsiui. Didesnis namelis gali būti žaidimų kambariu ne tik Jūsų atžaloms, bet ir svečių pramogoms (biliardui ir kt). Tai pat medinis namelis gali atlikti ir biuro funkciją, kad galėtumėte suderinti darbą namuose ir laiką, leidžiamą su šeima. Nedidelis medinis namelis  - tai puikus sprendimas ieškantiems papildomo ploto daiktų sandėliavimui.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje. 60 km atstumu nuo Vilniaus pristatymas NEMOKAMAS.

Jeigu turite klausimų, Jums reikia papildomos informacijos ar norite gauti mūsų katalogo kopiją, nedvejodami susisiekite su mumis.

  

  

  

Kodėl verta rinktis mus?

Lengvai
surenkama

5 metų
garantija

Ekologiškas
produktas

Nemokamas
pristatymas

Patikimas
eksportuotojas

Pagaminta
Europoje