Bendrosios nuostatos

Turiu gana aiškią idėją, kokio produkto reikėtų. Kaip man atlikti tikslinę produkto paiešką?

Filtravimo funkcija pagelbės, skirstant namelius pagal sienų storį, plotą, kainą.

Kaip žinoti, ar man patinkantį namelį turite sandėlyje?

Nameliai, esantys sandėlyje, yra pažymėti ikona GREITAS PRISTATYMAS. Jeigu turėsite klausimų, prašome susisiekti su mumis.

Kaip užsisakyti patinkantį namelį?

Išsirinkite patinkantį medinį namelį ir paspauskite mygtuką "Į Krepšelį". Visi pasirinkti produktai bus perkelti į Jūsų pirkinių krepšelį. Norint išimti prekes iš krepšelio, spauskite mygtuką "Pašalinti". Kai reikiamos prekės yra įkeltos į krepšelį, įveskite užsakymo detales: apsipirkimas galimas svečio statusu arba registruotam vartotojui. Susikurdami paskyrą, galėsite apsipirkti greičiau, žinoti užsakymų statusą ir sekti visų savo užsakymų istoriją. Suveskite asmeninę informaciją bei Jūsų adresą. Pažymėkite, jeigu Jūsų adresas yra toks pats kaip ir pristatymo adresas. Pristatymo skiltyje patvirtinkite pristatymo adresą. Nameliai su iškrovimu nemokamai pristatomi 60 km nuo Molėtų. Apmokėjimas už Jūsų užsakymą galimas bankiniu pavedimu per saugią mokėjimo sistemą. Peržiūrėkite dar kartą suvestą informaciją ir paspauskite mygtuką "Patvirtinti užsakymą".

Jeigu norėtumėte modifikuoti, pritaikyti savo poreikiams vieną iš standartinių namelių arba turite savo projektą, atsiųskite mums savo pageidavimus. Mūsų komanda peržiūrės ir susisieks su Jumis dėl tolimesnio projekto derinimo. Prieš gaminant modifikuotą arba nestandartinį namelį, reikalingas 50 % avansas. Likusi dalis turi būti apmokėta prieš atkraunant prekes.

Pristatymo sąlygos ir terminai?

Kai Jūsų namelis bus pagamintas ir paruoštas pristatymui, mes susisieksime su Jumis ir susiderinsime patogų pristatymo laiką. Nameliai su iškrovimu nemokamai pristatomi 60 km nuo Vilniaus. Jeigu pristatymo adresas į tą zoną nepatenka, susisiekite su mumis - pasiūlysime Jums priimtiniausią ir ekonomiškiausią pristatymo formą.

Kodėl verta rinktis mus?

Lengvai
surenkama

5 metų
garantija

Ekologiškas
produktas

Nemokamas
pristatymas

Patikimas
eksportuotojas

Pagaminta
Europoje