Apie mus

UAB EUROVUDAS – įmonė, turinti 15 metų patirtį sodo namelių, medinių vasarnamių ir poilsio namų gamyboje bei pardavime. Esame visada pasiruošę Jums padėti kiekviename žingsnyje – nuo sprendimo priėmimo dėl namelio ploto, tipo iki namelio pristatymo ir montavimo. Mūsų tikslas – Jūsų visiškas pasitenkinimas. Klientas visada yra mūsų sprendimų centre.

Ypatingą dėmesį skiriame kokybės kontrolei kiekviename etape – pradedant žaliavos tiekimu, gamybos procesu ir baigiant namelio pristatymu. Kiekviena lenta yra unikali, žymėta, turi identifikacinį lipduką. Šis privalumas palengvina ir paspartina surinkimą. Gamyboje taikoma dviguba skaitmeninė kiekio kontrolė. Tokiu būdu, kiekviena detalė, prieš supakuojant namelį, yra skanuojama 2 kartus. Tai mums padeda iki minimumo sumažinti trūkumų ir klaidų tikimybę.UAB EUROVUDAS – vienas didžiausių medinių namelių ir vasarnamių gamintojų Lietuvoje. Didžiąją dalį savo gaminamos produkcijos eksportuojame į Didžiąją Britaniją, Prancūziją, Italiją, Vokietiją, Airiją, Š. Ameriką, Japoniją, Afrikos šalis, Aziją ir kt. Galime pasidžiaugti – daugiau nei 20 000 patenkintų klientų visame pasaulyje!

2010-aisiais metais UAB EUROVUDAS buvo suteiktas AEO sertifikatas, žymintis, kad mūsų įmonė yra patikimas verslo partneris.Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų standartinių gaminių asortimentą bei galėdami patenkinti skirtingų klientų poreikius, skonį bei biudžetą. Kiekvienas gali surasti jo sodui tinkamiausią namelį: kviečiame rinktis nuo mažiausių namelių įrankiams, pašiūrių iki šeimyninių vasarnamių. Namelio surinkimas yra nesudėtingas, greitas, ypatingų įgūdžių ir specialių įrankių nereikalaujantis procesas, suprantamas ir prieinamas kiekvienam. Liksite maloniai nustebinti greitu ir puikiu rezultatu.

Medinis namelis Jūsų sode gali tapti puikia papildoma erdve Jūsų ar Jūsų šeimos mėgstamai veiklai. Didesnis namelis gali būti žaidimų kambariu ne tik Jūsų atžaloms, bet ir svečių pramogoms (biliardui ir kt). Tai pat medinis namelis gali atlikti ir biuro funkciją, kad galėtumėte suderinti darbą namuose ir laiką, leidžiamą su šeima. Medinis namelis  - tai puikus sprendimas ieškantiems papildomo ploto daiktų sandėliavimui.

Jeigu turite klausimų, Jums reikia papildomos informacijos ar norite gauti mūsų katalogo kopiją, nedvejodami susisiekite su mumis.

  

  

  

Kodėl verta rinktis mus?

Lengvai
surenkama

5 metų
garantija

Ekologiškas
produktas

Nemokamas
pristatymas

Patikimas
eksportuotojas

Pagaminta
Europoje